Mas-Ar

informacje na temat naszej firmy

Wyróżnienia

Mas-Ar – przedsiębiorstwo produkcyjne i hurtownia wędlin. Nasza specjalność to wyroby wędliniarskie. Wytwarzamy wędliny bez zbędnych konserwantów i wędliny tradycyjne – aromatyczne, pyszne i naturalne. Działamy od 1992 roku, kiedy to kilku wykładowców Akademii Rolniczej w Szczecinie postanowiło założyć biznes oparty na trwałych fundamentach, tzn. wiedzy, rzetelności i trosce o klienta. Jako producenci wędlin z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy świadomi, czego Państwo oczekują. Stale się rozwijamy, by nasz asortyment stawał się coraz atrakcyjniejszy.

Dzięki temu, że produkcja wędlin i sprzedaż odbywają się w tym samym budynku, możemy zaoferować naszym Klientom najświeższe produkty. Sekret jakości tkwi również w tym, że mięso, które wykorzystujemy, pochodzi z najlepszych hodowli w Polsce. Zależy nam, by na Państwa stołach mogły znajdować się nie tylko apetyczne, ale również zdrowe wędliny. Właśnie dlatego proces produkcji odbywa się w zgodzie z wyśrubowanymi normami prawnymi, sanitarnymi itd. Satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów stanowią dla nas najwyższe wartości.

Produkcja wędlin to zajęcie, które wymaga nie tylko wiedzy, ale również doświadczenia, które zdobywaliśmy przez lata. W naszej ofercie znajdują się wędliny tradycyjne, wytwarzane według starannie opracowanych receptur. Od przeszło 25 lat robimy, co w naszej mocy, by smak produktów, po które sięgają nasi Klienci, był wyrazisty, a zarazem delikatny. Wyroby wędliniarskie, jakie oferujemy, to połączenie najwyższej jakości składników i nowoczesnych technologii produkcyjnych. Mas-Ar to producent wędlin, a zarazem hurtownia wędlin, oferująca towary najwyższego gatunku – zdrowe wędliny, o znakomitym smaku i niepowtarzalnym aromacie.

W naszym sklepie firmowym znajdującym się przy zakładzie produkcyjnym można codziennie zakupić świeże wyroby, produkowane dzień wcześniej jak i świeżo wędzone wyroby, które wędzimy w nocy.